Středa, červenec 26, 2006

Taranis

tak se jmenuje letos poprvé uspořádaný Goa a Psytrance hudební akce, která se zapíše do srdcí návštěvníků a posluchačů jedinečnou atmosférou a prostředím a přehlídkou performancí předních tomuto žánru taneční muziky holdujících DJs, ale i živých interpretů jako byla např. kapela U-prag.

Příjemné bylo i vystoupení Shiva Trance souboru včetně moc pěkného půlnočního překvapení.


Velký dík patří všem příznivcům, kteří neváhali přijet, účinkujícím, z nichž někteří přijeli docela zdaleka - ale zejména organizatorům této moc báječné akce.

Lze si jen přát, abychom se na dalším ročníku sešli zase příští rok, ať už zase uprostřed července, anebo v jiném termínu.

Sobota, červenec 22, 2006

Možná by se mohlo zdát, že přes léto je mrtvá okurková sezona a extra nic moc se neděje..ale opak je pravdou. Osobně prožívám spoustů nových zážitků, že se s nimi ani nestačím podělit.
Ale asi ze všeho nejvíc by Vás mohlo zajímat, že momentálně pracujeme kromě jiného i na nahrávání naší skladby Reflection (viz foto).
Připravujeme i spoustu dalších novinek a plánujeme navštívit alespoň pár dní Sázava festu. Tak se třebas potkáme v publiku.

Pondělí, červenec 17, 2006

Zmiňoval jsem Slávka Jandu, tak zde: http://www.slavekjanda.com/ se o něm můžete dočíst na co jsem si nemohl vzpomenout, třeba na jméno jeho nejslavnější kapely Abraxas. Slávek navíc rozjíždí novou kapelu s kterou hraje v pátek 4.8. na Sázavafestu...

O víkendu 14.-16.7. proběhl nedaleko Domažlic velmi podařený psytrance festiválek Taranis, kde jsme nemohli chybět. Velké uznání patří organizátorům a všem účastníkům za skvělou atmosféru. Těšte se, že nám sem Honza brzy nahraje nějaké fotky a to nejen z této akce.

Pátek, červenec 07, 2006

Rock for People 2006

Letošní ročník byl tak trochu výjimečný... hlavně raritně vůbec nepršelo..a i pár hudebních lahůdek zaujalo..mě osobně nejvíc za srdce vzalo vystoupení Glena Hansarda a The Frames:Dle očekávání i Manu Chao zajistil opravdu živé zakončení prvního festivalového dne.. "¿que hora sont, mis corazón?":))
Mezi své soukromé festivalové objevy pak mohu zařadit spolek okolo Michala Pavlíčka ml. Gang A La Basta..jejich atmosferický kytarový trip hop byl opravdu uchvatný...


Tak zase příští rok a nelze si než přát aby se pěkné počasí stalo tradicí..o výběru interpretů a schopnostech organizátorů se dá přeci jen alespoň diskutovat ale počasí není v moci lidské... nebo se mýlím.. :-)))))

A na závěr malý kvíz. Poznáte, kdo schází na přiloženém snímku legendární pražské kapely??:)Pondělí, červenec 03, 2006

Domů, do Prahy...


Tak už zase v Praze.. doma resp. v práci... vzpomínky na náš výlet jsou ale stále úžasné..a rozloučení s Pobaltím bylo taky moc prima..poslední večer jsme strávili v rižském klubu Depo ( http://www.klubsdepo.lv/) kde to žije hlavně o víkendu resp. v pátek a sobotu... a koncík moc zajímavé kapelky HOSPITĀĻU IELA (http://www.hosiela.lv/) byl opravdu fajn, představte si směsku reggae, ska a emotivní kytarovky doprovázené lotyšským střídavě mužským a ženským vokálem (nebo i sbory) a obohacené houslemi :)) ...v Lotyšsku a obecně v Pobaltí nemají problémy s rušením nočního klidu a nutností ukončit akce nějak brzy takže akcička trvala dost dlouho přes půlnoc.. zajímavého DJe jsme pak zaslechli i v rádoby jazzovém klubu CASABLANCA (http://www.casablanca.lv/) kde je nahoře příjemný bar a dole se občas poštěstí účastnit se nějaké performance..schází se tam místní mladí lidi co nemají potřebu se prezentovat v disco klubech a prostě se chtějí bavit a relaxovat (obdobně i v Depu..) a Casablanca není jakože core jazz club..třeba ten DJ hrál spíš takový zajímavý breakbeat nebo tak... no takže asi tolik z naší rozlučky.. teď již hurá do reality..ikdyž zanedlouho hurá na Rock for People do Českého Brodu (mmmm... Manu Chao...The Frames...and other... no jestli nebude pršet, nezmoknem :)) a v srpnu hodně moc láká maďarský festival Sziget ..kde vystoupí mj. třeba Radiohead (Honzo neláká Tě vypravit se za Thom Yorkem a spol.) a další stovky umělců..ostatně tady je kompletní line up pro tento rok: http://www.sziget.hu/festival_english/programs .............:))

This page is powered by Blogger. Isn't yours?